Yatırım danışmanlığı, yapılan yatırımın projenin başlangıç safhasından itibaren tüm olasılıkların hesaplanarak riskler, satış potansiyeli, müşteri potansiyeli ve yaklaşık maliyetlerin hesaplanması, sonucunun raporlanmasıdır.

Yapılacak olan yatırımın başarısızlık risklerinin önceden belirlenmesi, yatırımın karlılık oranlarının hesaplanarak yatırımın geri dönüşünün ne kadar süre içerisinde olacağının planlanması, yapılan yatırımın sonuçları analiz edilerek yatırımın yapılıp yapılmamasına karar verilmesi için fizibilite raporu hazırlanmalıdır.

Yatırım ile ilgili olumsuzlukların ortadan kalkması için yatırım konusu tespiti yapıldıktan sonra fizibilite raporunun hazırlanması ve bunun ışığı altında yatırım yerinin, yatırım kapasitesinin, yatırım sermayesinin tespiti yapılmak sureti ile yatırıma başlanılmalı ve bu suretle yatırım hakkında proje başlangıcında net ve istikrarlı kararlar verilmelidir. Sektörel farklılıklar gözetmeksizin her sektörde detaylı projelendirme ve rapor hazırlanması işlemlerini yürüten uzman kadromuz sayesinde yatırımcıların yanlış bir yatırım yapma riskini ortadan kaldırmaya çalışıyoruz.

HİZMETLERİMİZ:

· Ön Fizibilite

· Profesyonel Fizibilite

· Anahtar Teslim Proje Danışmanlığı

· Proses Danışmanlığı

· İşletmeye Alma

· İşletme Danışmanlığı

· İnsan Kaynağı Oluşturma

· Risk Değerlendirmesi

· Duyarlılık Analizleri

Canlı Destek
1
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?